zamknij
Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sołtys Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sołtys

    

Jestem zaszczycony, że odwiedzacie Państwo właśnie stronę internetową mojej Kancelarii Adwokackiej. Serdecznie Państwa zapraszam do zapoznania się z zakresem usług, które świadczę wykonując zawód adwokata.

 

Zapewniam Państwa, iż wyzwaniem, jakie stawiam przed sobą każdego dnia, jest wykonywanie tego zawodu z zachowaniem najwyższej staranności, wiedzy, doświadczenia i etyki. Będąc od wielu lat praktykiem mam świadomośc tego, że do każdej sprawy - niezależnie od przedmiotu i ciężaru gatunkowego, jaki posiada - podchodzić trzeba wnikliwie oraz z dużym zaangażowaniem. Jest wszakże coraz mniej spraw prostych, a zarazem coraz więcej spraw prostych tylko z pozoru.

 

Legitymując się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w doradzaniu osobom prywatnym i podmiotom gospodarczym, staram się moim klientom zawsze przedstawiać skuteczne i pragmatyczne rozwiązania problemów, a nie oderwane od ich codziennej rzeczywistości i w dodatku dla przeciętnego człowieka niezrozumiałe prawnicze dywagacje. W czasach powszechnego dostępu do przepisów i orzecznictwa, największą umiejętnością adwokata musi być wszakże zdolność udzielania odpowiedzi prostych.

 

Oferuję konkurencyjne ceny, elastyczne warunki współpracy oraz dogodną lokalizację Kancelarii Adwokackiej, której siedziba mieści się w całodobowo strzeżonej kamienicy w ścisłym centrum Katowic przy ul. Staromiejskiej 6/5. Usługi prawne świadczę podczas osobistej wizyty klienta, korespondencyjnie lub internetowo w ramach opcji „e-adwokat”. W sytuacjach nadzwyczajnych, usługi mogą być również świadczone u klienta.

 

Honorarium uzgadniane jest indywidualnie, przy czym koszt ustnej porady prawnej wynosi 150 zł.

 

Szanując Państwa czas i chcąc zapewnić wysoki standard usług, proszę o wcześniejsze uzgodnienie terminu planowanej wizyty z sekretariatem Kancelarii Adwokackiej.